Податківці штрафуватимуть за РРО-порушення, допущені під час «карантинного» мораторію

Починаючи із 18 березня і до 31 травня 2020 року триватиме мораторій на документальні та фактичні податкові перевірки. Уведений він Законом № 533, проте доповнив його Закон № 540. Переглядайте усі можливі варіанти мораторію під час карантину в одній інфографіці.

З цього приводу у ДПС поцікавилися, які штрафи передбачені при виявлені порушень застосування РРО у період в який діє мораторій на перевірки?

Податківці вказали, що при встановлені порушень порядку застосування РРО (допущених під час дії мораторію) перевірками, що будуть проведені після завершення мораторію, суб’єкти господарювання будуть нести відповідальність.

Джерело: ІПК ДПС від 26.03.2020 р. № 1249/6/99-00-05-04-01-06/ІПК.

Нагадаємо, що штрафні санкції не застосовуються за порушення податкового законодавства, котрі вчинені протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року. Проте відсутній мораторій на фінансові санкції згідно розділу V Закону про РРО.

Враховуйте, що відстрочені ключові дати введення РРО для груп 2, 3, 4 ФОП. Про це йшлося у коментарі «Коронавірус — мораторій на штрафи та перевірки, ЄСВ і РРО» сучасного медіа для бухгалтерів «Інтербух» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.